Боје Африке – креативне радионице и изложба радова (бесплатан програм)

-Током зимског распуста-

Музеј афричке уметности током зимског распуста организује бесплатан програм за средњошколце под називом „Боје Африке – креативне радионице и изложба радова”.

Средњошколци ће моћи да се определе за једну од две тематске радионице које ће бити реализоване у следећим терминима:

• група 1: радионице КЕРАМИКЕ – од 2. до 6. јануара
  • група 2: радионице ГРАФИКЕ – од 9. до 13. јануара

Свака група ће у континуитету од пет радних дана у четворочасовним терминима (10-14ч), уз уводно предавање и кроз практичан рад овладати различитим техникама (керамике или графике).

Завршни део програма одржаће се 14. јануара када ће полазници, уз помоћ кустоса, креирати изложбу својих радова. Свечано отварање изложбе и додела потврда и награда за најуспешније радове одржаће се 15. јануара у 14 часова.

Позивамо све заинтересоване средњошколце да се што пре пријаве – број места је ограничен!

За више информација о програму и начину пријавлјивања позовите нас на 011/2651-654 или посетите наш сајт: kontakt@mau.rs
а линк можете пронаћи ОВДЕ

У прилогу су обавештења и распоред радионица.

Zimski raspust u MAU 2023 .pdf