Предавање за наставнике и ученике

УТОРАK, 15. март

Организација Достигнућа младих организује предавање за наставнике и ученике које ће бити одржано у УТОРАK, 15. марта у 10:00 часова на платформи ЗУМ.

Предавање ће одржати Небојша Бјелотомић, директор Иницијативе „Дигитална Србија”, који је био учесник у програму Ученичка компанија током свог школовања у Америци.

Имаћете прилику да чујете како је искуство у ученичкој компанији обележило његов даљи пут и шта би поручио младим људима у Србији који данас одрастају окружени бројним могућностима у свету у којем се технологије развијају невероватном брзином.

За предавање Небојше Бјелотомића можете да се пријавите /ОВДЕ (кликом на овај линк!)/. Потребно је да попуните кратку регистрацију након чега ћете добити линк за приступ.